BAY BİLİG-ORGANİZASYON HİZMETLERİHoş Geldiniz! Bay Bilig-Profesyonel Organizasyon Hizmetleri İle Unutulmaz Anılar Yaratın!

Bay Bilig-Profesyonel Organizasyon Hizmetleri olarak; etkileyici ve özgün organizasyonlarınızı planlamak, tasarlamak ve hayata geçirmek için burada! Düğünlerden doğum, bebek süslemelerine, konsept doğum günü partilerinden evinizde söz, nişan organizasyonlarına kadar her türlü etkinlikte size mükemmel tasarımlar hazırlıyoruz.HİZMETLERİMİZ:


Aydın ili ve incirliova, germencik, umurlu, kuşadası, nazilli, söke ve diğer ilçeler organizasyon ve etkinliklerinizi tasarlıyoruz. Sizin yerinize her ayrıntıyı düşünüp, size özel tasarımlarla hafızalara kazınacak bir özel gün planlıyoruz. Aydında ve çevrenizde uzun süre konuşulmanızı sağlayacak ve hayal ettiğiniz muhteşem organizasyonu gerçekleştireceğiz. Bu hizmetimiz Aydın Konsept Doğum Günü, 1 Yaş Doğum Günü Aydın, 2 yaş doğum günü, Aydın 3 yaş konsept doğum günü partisi, (Aydın Doğum günü organizasyonları tüm yaşlara özel tasarım hazırlanır) Baby Shower, Cinsiyet Partisi, Aydın ve ilçeleri Devlet ve Özel Hastane Odası Süsleme, Ev Bebek Odası Süsleme, Bebek 40 Uçurma, 6 aylık 1/2 yaş partisi ya da 6 aylık kınası, Aydın Diş Partisi, Aydın Bride Bekarlığa Veda, Aydın Evlilik Teklifi, Söz, Nişan, Henna Night Kına Gecesi, Sünnet süslemesi, Kişiye Özel Tasarım Ev Süslemeleri, Kutlamalar için Mekan Tasarımı ve talep edeceğiniz tüm Organizasyonları kapsamaktadır. En mutlu en heyecanlı zamanlarımız aynı zamanda en stresli en telaşlı zamanlarımız. Etkinliklerinizi telefonda ön görüşme yapıp daha sonra isteklerinizi dikkate alarak yüz yüze görüşme yaparak planlıyoruz.

bay bilig organizasyon hizmetleri

BAY BİLİG-ORGANİZASYON HİZMETLERİ HAKKINDA SIKÇA SORULAN SORULAR(S.S.S.)


Hepsi için geçerlidir. Aydın Merkez ve İlçelere geliyoruz.

Ön görüşme sırasında organizasyonun nerede olacağı konuşuluyor ve genellikle ek ücret talep etmiyoruz.

Evet kendi fotoğrafçımız var isterseniz her organizasyon için bu hizmeti ek olarak alabilirsiniz.

Evet tabiki. Görüşmelerimizi bu yüzden yapıyoruz her organizasyonu her etkinliği kişiye özel planlıyoruz. Hazır konseptler dışında ekleme çıkarma yapabilirsiniz. Ek hizmetler alabilirsiniz. Tüm isteklerinizi görüşme esnasında belirtebilirsiniz.

Evde daha küçük çaplı mekanda biraz daha büyük çaplı oluyor. Kişi sayısı, malzeme miktarı ve çeşidi farklı olduğu için ücretler arasında da biraz fark oluyor.

Sadece Özel Hastane değil Devlet hastanelerinde de artık izin veriliyor. Evet süsleyebiliriz.

Organizasyonun türüne bağlı olmadan en geç 2 hafta öncesine kadar ulaşabilirsiniz. Tabiki aylar öncesinden görüşüp tasarlayabiliriz ama en geç 1 hafta önce tüm hazırlıkların bitmiş olması gerekiyor. Ek hizmetleriniz varsa örneğin “isim tarih yazan hediyelik yaptırılması” gibi oraganizasyon tarihinden haftalar aylar önce görüşülmesi tasarım ürünlerin hazırlanması için uygun olacaktır. Ve tarih konusunda da o tarihi ayırtmış oluyorsunuz erken rezervasyon önemli!

Erken rezervasyon belli tarihler, bayramlar, tatiller çok tercih edildiği, çoğunlukla cuma, cumartesi ve pazar günleri seçildiği için önemli. Siz sorduğunuzda o tarih dolu malesef dememek için önemli. Kısacası istediğiniz günde yapabilmek için çok erken bile olsa sormanızda fayda var. Tarih belli değilken daha doğrusu tam tarih belli değilse düşündükleriniz arasından birine yazıp rezervasyon yapıyoruz. Kesinleştiğinde söyledğiniz gün boş ise istediğiniz tarihle değiştiriyoruz sorun olmuyor ama tabiki kafanızda netleştirmeniz her şeyin kusursuz olmasını sağlar.

Aldığınız paketin içinde olmayan ya da görüşmemizde belirlediğimiz temel hizmetler dışında olan şeyler ek hizmetlerdir ve küçük bir fiyat farkı çıkarır. Örneğin nişan organizasyon hizmeti aldınız ve 50 adet nişan hediyelik istiyorsunuz. Paket sadece süsleme tasarım hizmeti olduğu için hediyelik ek hizmet oluyor. Tabiki herşey dahil paketlerimiz de var ama genellikle Davetiyeler, Kartlar, Hediyelikler kişiye özel tasarlandığı ve miktarları da kişiye özel olduğu için net fiyat verilemiyor. Ek olarak pasta, içecek ve ikram hizmetleri de güncel fiyata bakılarak size söyleniyor.

Mekanı siz de ayarlayabilirsiniz bizim de anlaştığımız yer olabilir. Fiyatı ona göre belirliyoruz ve mekan ile görüşüp uygunluğu belirliyoruz. Her şey dahil paket olmuş oluyor.

Aydın Sünnet organizasyonunda süsleme hizmeti alacaksanız bu eğlencenin yapılacağı salon da olabilir sünnet evi de olabilir. Eğer eğlence yapacaksanız ya da salonda yemek verecekseniz salonun girişi balonlarla ve ek süslerle süslenir aynı şekilde sadece ev istyorsanız ya da mevlüt yapacaksanız odası, kapısı ev süslenir. Tamamen görüşmemize ve size bağlı ayrıntılar planlanır.

Evet tabiki. Örneğin sadece arka fon hizmeti alabilirsiniz. Evinizi İsteme ve yüzük merasimlerinde fotoğraf çekimi için gelen misafirler için güzel ve şık hale getirebiliriz. Ama Tepsinin, hediyeliklerin, maket pasta, isim-harf yazıların, ışıklandırmaların dahil olduğu paketleri almanız tabiki daha hesaplı olacaktır.

Evet yapabiliriz. Kına-Düğün tek gün organizasyonlar artık daha çok tercih ediliyor.

Evet evinizin odası, düğünün olacağı yerin gelin odası, kır bahçesi, restaurant, cafe, düğün salonu, evinizin bahçesi, terası. Mekan olarak uygun olan her yerde yapabiliriz.

Aradığınız cevabı bulamadınız mı?

Bay Bilig-Organizasyon Hizmetleri ile ilgili aradınız cevabı bulamadığınızı düşünüyorsanız, bize yazabilirsiniz.